Author: l***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and comfortable good quality
Color: Multicolor
Price: 130kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2211090682828954 |
Author: l***r
Date:
Review: Very nice and comfortable good quality
Color: Multicolor
Author: S***e
Date:
Review: Very nice thanks love
Color: Multicolor
Author: c***9
Date:
Review: I love love love love
Color: Multicolor
Author: n***5
Date:
Review: Nice quality easy to use
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.